10 ימים מלאים | 28.3-6.4.2018

טיסה ישירה לטנזניה וחזרה ישירות מזנזיבר

כחלק מהמסע אל השימפנזים תצאו לטיול ביערות הגשם בחיפוש אחר השימפנזים ואורח חייהם הייחודי. השימפנזים חיים בקהילות של 30-80 פריטים ולרוב מחולקים לעוד קבוצות קטנות, לעתים ניתן למצוא קבוצות של נקבות וגברים נפרדות ולעתים גם קבוצות מעורבות. השימפנזים החיים ביערות רגילים לנוכחות של בני אדם ולכן ניתן להתקרב אליהם ללא חשש וכמובן לצד המדריך המקומי המיומן שמכיר את השימפנזים מקרוב באופן אישי.

ניתן ליהנות ממגוון פעילויות נוספות, שחייה במי האגם הצלולים של אגם טנגנייקה, שנורקלינג ודיג. להרפתקנים ואוהבי הטבע וההליכות תוכלו גם לצאת לספארי הליכה למפלים הנסתרים ביער הגשם.

החבילה מאפשרת הזדמנות מיוחדת לבוגרי אפריקה הקלאסית, לאוהבי הטבע וההרפתקאות המעוניינים ליהנות מספארי אקטיבי ומאתגר. טרק בעקבות השימפנזים של טנזניה וחיפוש אחר אורח חייהם הייחודי והקסום הוא מסע מרתק אל יערות הגשם ובעלי החיים של אפריקה.

טיול ספארי פרטי-מאורגן

אנחנו בספארי קומפני מאמינים בחוויה האישית, הטיול לאפריקה צריך להיות מאורגן עד הפרטים האחרונים. הטיול לאפריקה מכיל בתוכו לא רק טבע ובעלי חיים, אלא גם חוויות משפחתיות מעצימות, לייפסטייל, מקומות לינה מיוחדים, היכרות עם התרבות המקומית והשבטים, והכי קרוב לטבע שאפשר.

מבנה הטיול והטיסה הישירה מאפשרים טיול ברמה גבוהה ובמחיר אטקרטיבי, רק 5.5 שעות מפרידות ביניכם לבין הטיול שעליו חלמתם כל החיים. מסע ספארי איכותי אל שמורות הטבע היפות של מדינת הספארי העשירה ביותר באפריקה, מגוון בעלי חיים בשפע, סגנונות לינה מיוחדים בלודג’ים או מחנות אוהלים מפנקים, מדריך-נהג מקומי מיומן דובר אנגלית שוטפת, רכבי ספארי 4X4 מפנקים ובטיחותיים ולקינוח נופש בטן גב במלון הכל כלול על חופיו הלבנים של האי הטרופי זנזיבר בלב האוקיינוס ההודי.

החל מ- 4,670$ לאדם בחדר זוגי

טיסה ישירה פסח 2018
ספארי עם השימפנזים בטנזניה

טיסת סאנדור ישירה

טיסה פנימית ארושה – זנזיבר

לינה בלודג'ים/ מחנות ברמה גבוהה

לינה במחנה אוהלים בגומבה

3 ארוחות ביום

טרק שימפנזים

לינה במלון בזנזיבר ע"ב א. בוקר

רכב ספארי מסוג לנדקרוזר 4X4

נהג – מדריך מקומי מיומן דובר אנגלית

כניסות לאתרים ושמורות

1 ליטר בקבוק מים לנוסע ליום

העברות שדה -מלון- שדה

אשרת כניסה : 50 $

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

טיפים לנותני שירות

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 משתתפים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: