טיסה ישירה פסח 2020 – 7 לילות ספארי בטנזניה משודרג
כולל דרום הסרנגטי

הצטרפו אלינו למסע ספארי מרתק בין שמורות הטבע של טנזניה. 7 לילות של ספארי מרגש, כולל ביקור בשמורות האייקוניות של טנזניה: ארושה, טרנגירה, אגם אייסי, מכתש הנגורונגורו ושמורת הסרנגטי – הידועה ביותר ביבשת כולה.

טיול ספארי פרטי-מאורגן

אנחנו בספארי קומפני מאמינים בחוויה האישית, הטיול לאפריקה צריך להיות מאורגן ומתוקתק עד הפרטים הכי קטנים. הטיול לאפריקה מכיל בתוכו לא רק טבע ובעלי חיים, אלא גם חוויות משפחתיות מעצימות, לייפסטייל, מקומות לינה מיוחדים, היכרות עם התרבות המקומית והשבטים, והכי קרוב לטבע שאפשר.

מבנה הטיול והטיסה הישירה מאפשרים טיול ברמה גבוהה ובמחיר אטרקטיבי, רק 5.5 שעות מפרידות ביניכם לבין הטיול שעליו חלמתם כל החיים. מסע ספארי איכותי אל שמורות הטבע היפות של מדינת הספארי העשירה ביותר באפריקה, מגוון בעלי חיים בשפע, סגנונות לינה מיוחדים בלודג’ים או מחנות אוהלים מפנקים, מדריך-נהג מקומי מיומן דובר אנגלית שוטפת, רכבי ספארי 4X4 מפנקים ובטיחותיים.

 

שאלו אותנו על תוכניות טיול נוספות.
📞 חייגו אלינו 072-3929711 או השאירו פרטים באמצעות הטופס📧.

 

תוכניות הטיול:

יום 1
ת"א – קילימנג'רו – ארושה
נצא בטיסה ישירה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם הנהגים-מדריכים וספארי ראשון בשמורת ארושה הממוקמת למרגלותיו של הר מרו. ארוחת ערב ולינה בארושה.

יום 2
שמורת טרנגירה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי בשמורת טרנגירה המשובצת בעצי באואבב רבים וידועה באוכלוסיית פילים גדולה ועדרים נוספים של מיני יונקים רבים. ארוחת ערב ולינה במחנה בסמוך לשמורה.

יום 3
אגם אייסי
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נסיעה אל אגם אייסי, לביקור אצל שבט ההדזבה – שבט ציידים לקטים, ושבט הדטוגה – שבט חרשי ברזל. לאחר מכן ניתן לבקר בבית ספר מקומי בעיירה קראטו ובשוק העיירה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 4
מכתש נגורונגורו – דרום הסרנגטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו, בתוך לוע הר הגעש נסייר במכתש שהוא בית לרבבות בעלי חיים שונים: פילים, אריות, ברדלסים, עדרים של זברות וגנו. כל זאת בנופים מגוונים של סוואנה, יערות, ביצות אגמי סודה ומים מתוקים המייצגים את רוב בתי הגידול של מזרח אפריקה. לאחר מכן נמשיך אל דרום הסרנגטי, שמורת הטבע החשובה באפריקה. ארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

ימים 5-6
סרנגטי
שני ימי ספארי מלאים בשמורת הסרנגטי, הנחשבת לשמורה המרהיבה בעולם, בה מתרחשת נדידת הפרסתנים הגדולה. בשמורת הסרנגטי קיים הריכוז הגדול ביותר של בעלי חיים וטורפים. ארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

יום 7
סרנגטי – נגורונגורו
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי אחרון במרכז הסרנגטי. משם נצא בנסיעה חזרה אל העיירה קראטו. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 8
נגורונגורו – קילימנג'רו – ת"א
הסעה לשדה התעופה בקילימנג'רו לטיסת החזור הישירה לישראל.

צלצלו אלינו לפרטים נוספים.

טיסה ישירה פסח 2020
7 לילות ספארי בטנזניה משודרג

מחיר ההצעה כולל:

טיסת אל על, סאן דור ישירה לטנזניה

7 לילות לינה בלודג'ים/ מחנות ברמה גבוהה

3 ארוחות ביום

רכב ספארי מסוג לנדקרוזר 4X4

נהג – מדריך מקומי מיומן דובר אנגלית

כניסות לאתרים ושמורות

מים מינרלים לשתייה ברכב

נציג ישראלי מטעם ספארי קומפני בארושה

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרת כניסה: 50 $

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

טיפים לנותני שירות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 נוסעים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: