בסוכות נועלים את נעלי ההליכה ויוצאים אל הטבע. הר הקילימנג'רו מחכה לכם.

10 ימים

טיסה ישירה לטנזניה וחזרה מזנזיבר

תאריכים יפורסמו בהמשך 

להתאהב באפריקה דרך הרגליים.

לשלב ספארי קלאסי בשמורות הידועות של טנזניה עם טיפוס דרך יער הגשם. להרגיש את הקילימנג'רו Kilimanjaro Mountain ביחד עם כל המשפחה וקינוח באי הטרופי זנזיבר.

 

תוכנית הטיול:

יום 1
ת"א – קילימנג'רו
נמריא בטיסה ישירה לשדה התעופה קילימנג'רו. נפגוש את המדריך ומשם בנסיעה קצרה נצא להר הגבוה באפריקה – הקילימנג'רו Kilimanjaro Mountain. יום הליכה הכי קרוב לטבע לצד נחל, ביער הגשם ומפלים. ביקור בבית ספר מקומי ובכפר שבט הצ'אגה Chaga, ביקור במטעי קפה ותה, ארוחת ערב ולינה במלון ציורי באזור.

יום 2
מניארה
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לספארי בשמורת יער מניארה Manyara. נצפה בקופים, פילים, ג'ירפות ומיני ציפורים. אם יתמזל מזלנו נפגוש באריה מנומנם במנוחה על ענפיו של עץ. ארוחת ערב ולינה בלודג' באזור השמורה.

יום 3
סרנגטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשמורת הסרנגטי Serengeti, ובדרך נעצור לביקור בכפר של שבט המסאים Maasai. שמורת הסרגנטי נקראת גם "אם כל השמורות". זוהי תקופה בה הרבה גורים שזה עתה נולדו צמודים לאימהות והטבע שוקק חיים. ארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

יום 4
סרנגטי
נקדיש את היום במלואו לשמורת הסרנגטי, ננסה להתחקות אחר ה"נדידה הגדולה" ונפגוש מיני בעלי חיים וטורפים. סוואנה, נופים משתנים של ביצות ואגמים. ארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

יום 5
נגורונגורו
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו Ngorongoro, המכונה "תיבת נוח" – בית לרבבות בעלי חיים שונים: פילים, אריות, ברדלסים, עדרים של זברות וגנו. ארוחת ערב ולינה באזור הנגורונגורו.

ימים 6-9
זנזיבר
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה אל העיר ארושה Arusha, ונצא בטיסה לזנזיבר ל-4 לילות במלון הממוקם על חוף האי הציורי. אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. עם ההגעה העברה למלון. לינה וארוחת ערב במלון.

יום 10
זנזיבר – ת"א
בשעות הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסת החזור לישראל.

מבחר מקומות לינה לבחירתכם.

צלצלו אלינו לפרטים נוספים.

טיסה ישירה סוכות 2020
ספארי, טרק לקילימנג'רו וקינוח בזנזיבר

מחיר ההצעה כולל:

טיסה בינלאומית ישירה של ספארי קומפני באמצעות אל על, סאן דור

5 לילות ספארי בטנזניה- לינה בלודג'ים טובים

3 ארוחות ביום במהלך הספארי

רכב 4X4

מדריך- נהג דובר אנגלית

דמי כניסה לשמורה

יום בקילימנג'רו

טיסות פנימיות

4 לילות בזנזיבר – הכל כלול

העברות בזנזיבר שדה – מלון – שדה

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרות כניסה

הוצאות אישיות

טיפים לנותני שירות

ביטוח נסיעה לחו"ל

הערות רלוונטיות להצעה זו:

המחיר מבוסס על 6 מטיילים ברכב

ספרו לחברים: