זמביה – זימבבואה – בוצואנה

יש לכם גם הזדמנות לבקר באפריקה הדרומית וליהנות ממסע מרתק אל משולש המדינות זמביה-זימבבואה-בוצואנה, כולל ביקור במפלי ויקטוריה והעיירה הסמוכה ליווינגסטון. מתאים לכל אוהבי הטבע והספארי, בוגרי הספארי הקלאסי. מסע אינטימי ברמת אירוח גבוהה, פעילויות ספארי מגוונות – ספארי הליכה, ספארי דיג וספארי שיט וקנו. מתאים לאותם הרפתקנים הרוצים לגלות את אפריקה, מחדש.

בטיסת אל-על ישירה ליוהנסבורג תצאו למסע הכולל ביקור במשולש ויקטוריה ובמפלים, מהצד של זמביה ומהצד של זימבבואה, ספארי שיט ולינה בדלתת אוקוונגו בבוצואנה, פאר קולוניאלי בלב ליבה של יבשת אפריקה.

זמביה וזימבבואה חולקות את הגבול של מפלי ויקטוריה, המפלים הרחבים ביותר בעולם ואחד מפלאי עולם. נקודת חובה בביקור באפריקה הדרומית. בטיול תיהנו מסיורים בגשר המחבר בין המפלים, סיורים בצד של זמביה הכולל גם פעילויות אקסטרים כמו קפיצת באנג’י, טיסת מייקרולייט והליקופטר. בצד של זמביה תוכלו לחוות את המפלים מנקודת המבט הפנורמית ולהרגיש את עוצמתם ויופיים המרהיב. בבוצואנה תיהנו מספארי שיט וקנו בנהר הצ’ובה ובין פלגי הדלתא (אוקוונגו) היפה והמרשימה של בוצואנה שם גם תלונו במחנה אוהלים מפנק ביותר של אחת הרשתות היוקרתיות ביותר באפריקה. את הספארי היבשתי תעשו בג’יפ פתוח 4X4 המעצים את הקירבה לטבע ובעלי החיים של אפריקה.

החל מ- 4,970$ לאדם בחדר זוגי

אפריקה למתקדמים – משולש ויקטוריה

מחיר ההצעה כולל:

טיסה בינלאומית ישירה של אל-על ליוהנסבורג

טיסות פנים:
יוהנסבורג – ליווינגסטון
קסאנה – מאון
מאון – יוהנסבורג

העברות

לילה במלון Royal Livingstone בזמביה

סיור מודרך למפלים (זמביה)

3 לילות לינה בלודג' בזימבבואה

שיט שקיעה על הזמבזי

סיור מודרך במפלים

2 לילות בלודג' מפנק בצ'ובה בוצואנה

פעילויות ספארי- ברכב 4X4, שיט על נהר הצ'ובה

3 לילות במחנה אוהלים מפנק בדלתת אוקוונגו

פעילויות ספארי- ברכב 4X4, ספארי קנו, ספארי הליכה

מחיר ההצעה אינו כולל:

ויזה

ביטוח בריאות ומטען

הוצאות אישיות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

המחיר מותנה בזמינות מקומות בחברת התעופה ולינה

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: