ירח דבש באפריקה

זה הזמן להתאהב. להתעורר בבוקר לקולות בעלי החיים בשמורה ולחזות בטבע המופלא שמקיף אתכם מכל עבר, ליהנות מארוחת ערב לילית לאור עששיות, להתמכר לחול הלבן ולים הטורקיז או לצאת לשייט על נהר הזמבזי רחב הידיים. אפריקה, המקום המושלם להתנתק ולהתחבר ליופי הראשוני הזה ולהתאהב שוב ושוב, מחדש.

הקסם של אפריקה שזור, כמו בכל סיפור אהבה, בראשוניות והבתוליות שלה, בחיות הבר והפרא, בנופיה שכמו נלקחו מגלויה, בחופים אקזוטיים ויערות גשם סבוכים, במלונות ציוריים בלב הג'ונגל וסביבת מארחים חמה.

אצלנו בספארי קומפני, כל חופשות ירח הדבש וטיולי הספארי מתוכננים בקפידה, עד הפרט האחרון, על מנת שאתם האוהבים, תוכלו להשאיר את הדאגות מאחור ולצאת למסע של גילויים חדשים ומרהיבים, לגלות את אפריקה, ביחד, בפעם הראשונה.

האיים מאפיה, פמבה וזנזיבר, ארכיפלג האיים ורצועת החוף הארוכה של מוזמביק רומנטיים ומתאימים לחופשת ירח דבש משולבת בטיול ספארי פרטי. לזוגות ההרפתקנים, שמחפשים לגלות יעדי ירח דבש חדשים, זמביה-זימבבואה-בוצואנה ומפלי ויקטוריה הם בחירה מצוינת. זמביה, ‘הסוד השמור של אפריקה', עשירה בבעלי חיים ובמים – נהרות, אגמים ומפלים – שהמפורסמים ביותר הם מפלי ויקטוריה, המפלים הרחבים והמרשימים ביותר בעולם. בוצואנה, נחשבת לאחת מדינות הספארי המרתקות ביותר, עם אוכלוסיית הפילים הגדולה ביותר ביבשת, בזכות מדיניות שימור והקפדה על אוכלוסיית חיות הבר. משולש המדינות הללו אשר חולקות גבולות ומיקומן הגיאוגרפי בין מרכז אפריקה לדרומה – מעניק להן מגוון מיוחד של נופים, בעלי חיים וסביבות מחייה המאפשרים לחוות את העושר של אפריקה כולה.

המסע שלכם לאפריקה מתחיל כאן. אתם מוזמנים לטייל בין דפי האתר, להתרשם, להרגיש, לשאול שאלות. נשמח להיפגש ולרקום, ביחד, את חופשת ירח הדבש האישית שלכם. על פי הטעם והסגנון שלכם. ירח דבש באפריקה שונה מכל חופשה אחרת שתהיו בה אי פעם.

הצעות ספארי