תמיד אמרתם שפעם תעשו את זה. עכשיו זה הזמן.

10 ימים בפסח | 28.3-6.4.2018

אפריקה, קרובה היום מתמיד.

שמחים להזמין אתכם לגלות איתנו את אפריקה שלנו. ממריאים בטיסה ישירה לשדה התעופה קילימנג'רו בטנזניה וחוזרים בטיסה ישירה מזנזיבר לתל אביב. חג פסח הקרוב, במרחק 6 שעות בלבד, נצא בטיסה פרטית לאורחים של ספארי קומפני למסע של 10 ימים המשלב ספארי וחופש באי זנזיבר.

כשנהמת הלביאות עוד מהדהדת, תנחתו על חופיו הבתוליים של האי זנזיבר. חופשה מושלמת המשלבת הרפתקאות וגילויים חדשים, שבטים ותרבויות, צבעים עזים וריחות בלתי נשכחים.

התוכנית המקורית המלאה שלנו, המתקיימת ללא קיצורי דרך או פשרות, מאפשרת למטיילים שלנו את השילוב המושלם בין מסע הרפתקני בבוש האפריקאי לבין חופש באי הטרופי מעורר החושים זנזיבר.

לוח הזמנים של הטיסות שלנו, מאפשר זמן מתאים ונינוח לגלות את אפריקה כמו שחלמתם. הגעה בשעות הבוקר המוקדמות וחזרה הביתה לישראל בשעות אחר הצהריים, המטיילים שלנו שחזרו מספרים על ערכו המשמעותי של מניין ימי הטיול.

בואו איתנו להתאהב באפריקה.

צור קשר

סיפור אהבה אפריקאי

סיפור האהבה שלנו עם אפריקה, נמשך כבר יותר מ-20 שנה. ניסיון אישי והיכרות מעמיקה של הצוות עם השטח, החיות והאנשים, מרכיבים ויוצרים את עומק החוויה. בתוכניות הספארי המגוונות המוצעות פה לדוגמא. אם תמיד חלמתם לצאת למסע המרגש והאנושי בטנזניה – זה הזמן והמקום להגשים את החלום.

דקה בטנזניה

פסגות מושלגות ולגונות צלולות. טנזניה היא אפריקה בהתגלמותה.

סוואנות אינסופיות ויערות טרופיים סבוכים. יעד הספארי העשיר ביותר ביבשת כולה מבחינת טבע ובעלי חיים. לא פחות חשוב גם מודעות לשימור הטבע ותהליכי פיתוח תשתיות השומר על האותנטיות של המדינה.

טנזניה הפכה בשנים האחרונות לשם נרדף לחוויית ספארי באפריקה. כרבע משטחה של המדינה (250,000 קמ”ר) מוקדש לשימור הטבע ובעלי החיים. טנזניה, הגדולה במדינות מזרח אפריקה מרכזת בשטחה כמה מפלאי עולם ותופעות הטבע המיוחדות ביותר באפריקה.

ניתן לשלב אטרקציות ופעילויות נוספות, בתכנון המסלולים השונים בהתאם לבקשתכם והעדפותיכם האישיות.

בטנזניה תוכלו ליהנות מפעילויות נוספות למעט הספארי העשיר:

ספארי כדור פורח

ליהנות מטיסה בסלסילה ענקית מעל המישורים האינסופיים של הסרנגטי.

טיפוס על הר הקילימנג’רו

ההרפתקנים מביניכם יעזו להגיע למטרה ולכבוש את הפסגה הגבוהה ביותר באפריקה.

ספארי אנתרופולוגי

מיועד לסקרנים המעוניינים להכיר מקרוב את ההיסטוריה של שבט הווצ’אגה שיושבים למרגלות הקילימנג’רו.

ספארי תרבויות ושבטים

הזדמנות להכיר מקרוב את אורח חייהם המסורתי של השבטים השונים החיים באפריקה, ניתן גם ללון עם אחד השבטים יום-יומיים.

ספארי רכיבה על סוסים

תוכלו לצאת לרכיבה על סוסים בליווי מדריך צמוד, חוויה המאפשרת קירבה נוספת לטבע ולבעלי החיים.

ספארי נהיגה עצמית

תוכלו לנהוג בין שמורות הטבע של טנזניה ולחוות את חוויית טיול הספארי מקרוב ברכב פרטי משלכם בליווי רכב נוסף ובו מדריך-נהג מקומי מיומן דובר אנגלית.

ספארי הליכה

תוכלו לצאת לחוויה אינטימית יותר עם הטבע, חוויה שעוזרת לתפוס את הפרטים הקטנים שלא ניתן לתפוס בג’יפ, כמובן מלווה בליווי של שומר חמוש (Ranger) שמכיר את הטבע ומבטיח את תחושת הביטחון.

טנזניה – שמורות הטבע המרהיבות בעולם

שמורות הטבע והפארקים הלאומיים רבים מחכים לכם, בטיולים השונים, במתכונת הטיסה הישירה. המסלולים שלנו לוקחים אתכם אל השמורות החשובות ביותר, בעונה זו של השנה: שמורת הסרנגטי, שמורת הנגורונגורו והמכתש, שמורת אגם מניארה ושמורת טרנגירה.

סדר הביקור בשמורות תלוי בבניית המסלול ומינון מספר ימי הספארי בטנזניה.

המרחק בין השמורות רב ולכן בנסיעה ברכב יש לתכנן את המסלול בצורה טובה על מנת להספיק לחוות כל שמורה ומה שמיוחד בה וגם ללון בלודג’ים ומחנות אוהלים מובחרים. בשל גודלה של שמורת הסרנגטי ניתן גם להגיע אליה בטיסה במטוס קל משמורות טבע אחרות ובכך לחסוך זמן יקר של נסיעות. כמו כן, ניתן גם לחסוך את הנסיעה חזרה לעיר ארושה ולטוס מתוך הסרגנטי גם ישירות לזנזיבר.

המסע שלך בפסח

המסע שלכם הוא הרפתקה של 10 ימים מלאים בספארי ג’יפים בטנזניה או שילוב בין 5 ימי ספארי ג’יפים בטנזניה ו- 4 ימי נופש על חופי האי האקזוטי זנזיבר. בין אם זה טיול משפחתי, טיול בר/בת מצווה, נסיעה עם חברים או ירח דבש רומנטי – אנחנו נתפור עבורכם את הטיול שלכם.

במרחק של שש שעות טיסה – אתם בטנזניה. עוד סיבה מצוינת לחגוג את החג ביעד הספארי העשיר ביותר באפריקה כולה, לצד נופש מושלם בחופי זנזיבר המהפנטים.

בואו אלינו לשבת על מפות ואספרסו, ונתפור עבורכם את הספארי שלכם.

צור קשר