ירח דבש באפריקה

ירח דבש באפריקה. זה הזמן להתאהב.

להתעורר בבוקר לקולות בעלי החיים בשמורה ולחזות בטבע המופלא שמקיף אתכם מכל עבר, ליהנות מארוחת ערב לילית לאור עששיות, להתמכר לחול הלבן ולים הטורקיז בחופשת בטן- גב באי זנזיבר או לצאת למסע דייג בנהר הזמבזי רחב הידיים. אפריקה – יש בה הכול, זהו המקום המושלם להתנתק ולהתחבר ליופי הראשוני הזה – ולהתאהב שוב ומחדש.

לפרטים נוספים והזמנות:למה אפריקה?

קסמה של אפריקה שזור, כמו בכל סיפור אהבה, בראשוניות והבתוליות שלה, בחיות הבר והפרא, בנופיה שכמו נלקחו מגלויה, בחופים אקזוטיים ויערות גשם סבוכים, במלונות מרהיבים בלב הטבע, באין סוף האפשריות שהיא מציעה. מכל מדינות אפריקה, האי זנזיבר הוא זה שחדר הכי עמוק לליבם של האוהבים. זוהי חופשת ירח דבש מושלמת למי שחולמים לחזור שזופים, חתיכים ומלאים באנרגיות חדשות. באי חופים לבנים מוקפים בים כחול- טורקיז, מלונות בוטיק מבודדים, טבע פראי הנגלה מכל פינה, עיר סוואהילית מרתקת, קולינריה מקומית ומערבית משגעת של שלל פירות ים ודגים הישר מהדגה המקומית.

לרומנטיקנים הרפתקנים

לזוגות ההרפתקנים, שמחפשים לגלות יעדי ירח דבש חדשים, זמביה-זימבבואה-בוצואנה ומפלי ויקטוריה מהווה בחירה מצוינת. זמביה ‘הסוד השמור של אפריקה’ פראית ומרתקת, בעלת היסטוריה רבת השפעה על אפריקה כולה. זימבבואה, ראשונית ומרתקת, כזו שכמעט לא נגעה בה יד אדם, עשירה בבעלי חיים, טבע ונופים אינסופיים, חולקת עם זמביה גם את מפלי ויקטוריה, שהם המפלים הרחבים והמרשימים ביותר בעולם. בוצואנה, נחשבת לאחת מדינות הספארי המרתקות ביותר, בעלת אחוז הפילים הגדול ביותר ביבשת, יש לה מדיניות שימור והקפדה על אוכלוסיית הפילים הנדירה שלה. משולש המדינות הללו, חולקות גבולות ומיקומן הגיאוגרפי בין מרכז אפריקה לדרום אפריקה מעניק להן מגוון מיוחד של נופים, בעלי חיים וסביבות מחייה ודרכה ניתן לחוות את העושר של אפריקה כולה. מכל ההצעות לטיולי לירח דבש שתקבלו – המשולש היא ההצעה הטובה ביותר.

ספארי פרטי-מאורגן

אצלנו בספארי קומפני, כל חופשות ירח הדבש וטיולי הספארי מתוכננים בקפידה, עד הפרט האחרון, על מנת שאתם האוהבים, תוכלו להשאיר את הדאגות מאחור ולצאת למסע של גילויים חדשים ומרהיבים, לגלות את אפריקה, ביחד, בפעם הראשונה.

המסע שלכם לאפריקה מתחיל כאן. אתם מוזמנים לטייל בין דפי האתר, להתרשם, להרגיש, לשאול שאלות. נשמח להיפגש  ולרקום, ביחד, את חופשת ירח הדבש האישית שלכם. בטעם, בסגנון ובתקציב שלכם. ירח דבש באפריקה שונה מכל חופשה אחרת שתהיו בה אי פעם.

 לפרטים נוספים והזמנות: