ספארי אישי באפריקה

החלטתם לצאת לחופשה באפריקה?

רונית הרשקוביץ וצוות ספארי קומפני כאן בכדי לבנות עבורכם חווית ספארי ייחודית, טיול מאורגן-פרטי, רק שלכם.

יש הרבה מסלולים מובנים מראש באפריקה, אבל אם כבר נוסעים, למה לא לבנות טיול ספארי ייחודי, תפור לפי מידה, בטעם שלכם ובסגנון האישי שלכם. אנחנו בספארי קומפני יודעים, כי בין אם אתם מתכננים חופשת ירח דבש רומנטית, טיול משפחות או טיול חברים אתגרי, כל מסע לאפריקה הוא מסע מיוחד, והדרך לאפריקה יכולה להראות בכל פעם שונה בתכלית, בהתאם לאופי המטיילים. לכן אנחנו כאן, טיולי ספארי באפריקה זו המומחיות שלנו ונשמח לבנות לכם טיול מאורגן אישי שלכם, חוויה אפריקאית של פעם בחיים.

טיול מאורגן-פרטי

טיול ספארי מאורגן-פרטי הוא המתכון המושלם לחוויה המשפחתית המשותפת, המעצימה והמאחדת. טיול באפריקה הוא לא רק עוד מקום לראות טבע, תרבות ובעלי חיים, הוא גם הזדמנות נדירה לחוות את התא המשפחתי מקרוב, לחוות את הילדים, להכיר אותם מקרוב, להתנתק מהעולם המערבי וקצב החיים המהיר ולחוות את הפשטות של החיים באפריקה, יחד עם הלודג’ים ומחנות האוהלים המפנקים ביותר שרק תוכלו לבקש.

משפחה של מטיילים יחד עם המדריך-נהג מקומי של ספארי קומפני הארלקווין

יחס אישי

כאורחים של ספארי קומפני וכחלק מחוויית הטיול הפרטי, תקבלו יחס אישי בכל מקום אליו תפנו. החל מהמדריך-נהג המקומי שלנו ועד אחרון המלצרים בלודג’ים ובמלונות השונים. המדריך-נהג יפגוש אתכם בשדה התעופה וילווה אתכם בבטחה ובמקצועיות לאורך כל ימי טיול הספארי. אנו מבטיחים כי את המדריך שלנו לעולם לא תשכחו, הוא מהווה חלק בלתי נפרד מהטיול שלכם ומהחוויה המשפחתית שלכם. רמת השירות באפריקה היא מהגבוהות והטובות בעולם, אירוח אירופאי וקולונאלי בסגנון וקצב אפריקאי. אנו בוחרים לעבוד עם לודג’ים ומלונות קטנים בעלי מספר קטן של חדרים, להשלמת החוויה האינטימית, המעניקה למטיילים שלנו חוויה מסעירה ומיוחדת.

מאליי המדריך פותח מפה בנגורונגורו בטנזניה

קפה ומפה

הספארי מתחיל כאן. אנו מזמינים אתכם לטייל בין דפי האתר, להתרשם ממסעות הספארי וההרפתקאות שמחכות לכם באפריקה. את כל טיולי הספארי שלנו ניתן לרכוש כמו שהם, אך המלצה שלנו היא לראות בהן כבסיס, הצעה ראשונית. אנו נשמח להזמין אתכם לפגישת אישית. יחד נשב על קפה ונפתח מפה וצעד אחר צעד נרקום את חווית הספארי האישית שלכם, טיולים מאורגנים מא’-ת’, מתוכננים בקפידה, עד הפרטים הכי הקטנים, לחוויה אפריקאית מושלמת.