טיולי בר מצווה

מסע התבגרות אפריקאי

לצאת למסע ספארי בסוואנות האדירות של אפריקה, לפגוש מקרוב, הכי קרוב שאפשר, בחיות הטרף הגדולות של אפריקה. להתלוות למסע הנדידה המופלא של עדרי הגנו, לקחת חלק בדרמה הגדולה של החיים בטבע, מאבק בין טורפים ונטרפים. להעביר לילה בבקתות מסאי מסורתיות, מוקפים בקולות הלילה של השמורה. להתלוות ליום בחיי בני המסאי, המנהגים, הטקסים המסורות, שנשמרו לאורך השנים. ללמוד לתת ולקבל הרבה יותר בחזרה.

טיולי בר מצווה באפריקה הוא מסע התבגרות שאין דומה לו. היבשת השחורה אוצרת בתוכה לא רק טבע פראי אלא גם תרבות מרתקת וקהילות שחיות במציאות שאיננה מובנת מאליה. המפגשים האישיים, המגע הקרוב, הם אלו שיוצרים את עומק החוויה.

טיולי בר מצווה או בת המצווה של ספארי קומפני מכוונים לליבה של אפריקה, לראות ולחוות מקרוב איך אנשים חיים, לבקר בבית ספר של הכפר, לשמוע את שירת הגוספל בכנסייה ולשלב קירבה ונתינה. לגלות את אפריקה, ביחד. חוויה מלכדת, יוצאת דופן בעוצמתה.

אתם מוזמנים להתחיל את המסע לטיול בר המצווה שלכם כאן, בין דפי האתר, להתרשם ממגוון טיולי הבר מצווה לאפריקה. כל המסלולים המוצעים הם טיוטות ראשונות בלבד, לספארי המיוחד שלכם. נשמח להזמין אתכם לפגישה אישית, ביחד, נפתח מפה, נסקור את האפשריות ונבנה טיול בר המצווה מאורגן בהתאמה אישית, בטעם ובתקציב שלכם.

להתאמה אישית ופרטים נוספים: