הרפתקנים

טיולי הרפתקה באפריקה

ספארי בסווהילית פירושו מסע, יציאה לדרך של גילויים חדשים ומסעירים. מראות, ריחות, טעמים, תחושה שאין דומה לה. ספארי ג’יפים בסוואנות האדירות של היבשת, בין חיות הבר והטורפים הגדולים, היא רק דרך אחת מבין אין ספור הדרכים, לצאת למסע ספארי באפריקה. אנו בספארי קומפני מאמינים שבמסע ספארי יש עומק, הרבה מעבר למסע יבשתי וכי אפריקה מזמנת לבאים בשעריה הרפתקה מופלאה, מעבר לכל דמיון.

לחובבי ההרפתקה וטיולי האתגר מגוון אפשרויות ודרכים לצאת למסע באפריקה. טראק לפסגת הקילימנג’ארו, מסע לגובה של 5,895 מטר לעבר הפסגות המושלגות של ההר הגבוה באפריקה. צלילה למעמקי האוקיינוס ההודי בספארי צלילות בזנזיבר, או להתחבר לטבע בדרך הראשונית והקדומה ביותר, כמו שראשוני החוקרים חוו אותה בעבר, בספארי הליכה בשמורות הטבע הפראיות של יבשת אפריקה. לשמוע את העשב היבש המתבקע מתחת לרגליים, להריח את האדמה, לעקוב אחרי טביעות רגלים ולהיות ערניים למפגשים בלתי צפויים, להרגיש קצת כמו ד”ר ליווינגסטון.

גם אם חשקה נפשכם בהרפתקה מתונה יותר, כל הדרכים מובילות לספארי קומפני. נבנה ביחד אתכם טיול ספארי ייחודי המשלב טיול אופניים בין כפרי המסאי או טיסה בכדור פורח מעל אדמת הסרנגטי. נלווה אתכם עד הפרטים הקטנים ביותר. בכירי המדריכים, מקומיים וישראלים, שעברו הכשרות והדרכות ילוו אתכם בכל דרך שתבחרו. רק תקחו בחשבון שלא בטוח שתרצו לחזור.