גלמפינג

אירוח אלף כוכבים

אנחנו בספארי קומפני מאז ומתמיד מאמינים כי חווית ספארי מושלמת חייבת לכלול לפחות לילה או שניים במחנה אוהלים. אנחנו ממשיכים להוביל ולפתח תכניות טיול בדגש על גלמפינג

מקור המונח גלמפינג (Glamping) הינו שילוב בין שני המושגים גלמורס (Glamorous) וקמפינג (Campimg). כלומר, חווית קמפינג יוקרתית, המשלבת את היופי, ההוד וההדר המיוחדים של הטבע, יחד עם תנאי אירוח ומחנאות מפנקים עם כל המותרות שתמצאו במלון 5 כוכבים ואפילו יותר.

לפרטים נוספים:

 תחת מיליון כוכבים

חוויית הגלמפינג מחברת אותנו לטבע, בצורה האינטימית ביותר, מסביב למדורה לוהטת, תחת השמיים היפים של אפריקה ושמיכת מיליוני הכוכבים העוטפת אותה, סביבת המארחים החמה, השירות האדיב, אוכל מצוין וחוויית לינה מעולה.

אם אתה אוהב לטייל אבל מעדיף את המקלחת החמה והמפנקת בסוף היום, אם את רוצה להרגיש את העוצמה של הטבע, אם אתם רוצים להתכרבל ועדין לשמוע את רחשי הטבע ולצפות במיליון כוכבים בנוחות מבלי שתפריע לכם האבן מתחת לשק השינה, אם אתם רוצים להתחבר לחוויית הספארי המקורית, לשבת סביב המדורה בשקיעה הכי קרוב לשמים האדומים, ארוחת ערב משובחת בלי לעמוד בתור של הבופה, אם אתם רוצים לקחת את הילדים למסע משפחתי אינטימי וערכי הכי קרוב לטבע , אז גלמפינג תפור עליכם ובדיוק בשבילכם.

60 שניות במחנה שומאטה בטנזניה

מבחר מחנות לבחירתכם

גלמפינג הוא הספארי המקורי באפריקה הקולוניאלית של תחילת המאה ה-20. כך לא ויתרו האירופאים על הנוחות והחיים הטובים ועדיין היו הכי קרובים לטבע שאפשר. היום מדובר במחנות רבים המפוזרים בשמורות הטבע השונות שיש לאפריקה להציע. האוהלים בנויים כולם בלב הטבע הפראי, על רצפת קנבס או על משטחי עץ בחלק מהמחנות גם משטחי עץ מעט מוגבהים.

היום, הגלמפינג באפריקה נעשה במחנות נודדים או סמי נודדים שזזים עם מזג האוויר ובעלי החיים. בטנזניה למשל, המחנות נודדים בעקבות המיקום של העדרים הגדולים בסרנגטי שמושפע מתופעת הנדידה השנתית הגדולה שמתרחשת בשמורה מידי שנה באופן מעגלי. האוהלים בנויים לרוב על משטחי עץ בדגש על חתימה אקולוגית נמוכה, האוהלים מציעים את כל הפינוקים האפשריים עם חיבור מקסימלי לטבע האפריקאי.

אז למי זה מתאים?

גלמפינג מתאים לכולם. חוויה שאסור לפספס בטיול הספארי באפריקה. גם למטיילים הכי מפונקים אפשר למצוא את מחנה האוהלים המתאים והמאובזר, עם המקלחת החמה, שמיכת הפוך המלטפת, ארוחת ערב טעימה ואיכותית ובעיקר מסע אינטימי הכי קרוב לטבע שאפשר.

לפרטים נוספים והזמנות: