חופשות באיי סיישל

איי סיישל ממוקמים באוקיינוס ההודי בקרבת החוף המזרחי של יבשת אפריקה. עיר הבירה (Mahé) ממוקמת כ-1600 ק”מ מחופי אפריקה. סיישל ממוקמת צפונית מערבית מהאי מדגסקר, מדינות איים סמוכות: מאוריציוס, ראוניון מדרום ומצפון מזרח האיים המלדיביים. ארכיפלג סיישל מורכב מאיים סלעיים פנימיים, איי קורליין חיצוניים ואיי אלמוגים.

האי המרכזי והגדול ביותר הוא האי מאהה (Mahé) ובה מצויה הבירה ויקטוריה, שם גם תמצאו את המלונות הגדולים והמרכזיים הטופוגרפיה המגוונת באי מציעה נופים מגוונים, חופים, הרים, ויערות טרופים שופעים. מאהה משמשת מרכז תרבות והיסטוריה של סיישל ומציעה מגוון רחב של אטרקציות למבקריה.

האי השני בגודלו הוא האי פרלין (Praslin) בו תוכלו ליהנות מחוויה הירגעות ומנוחה. על האי נמצא אתר מורשת עולמי של אונסק”ו ואל-דה-מאי (Vallée de mai), יער עתיק ופרהיסטורי שמהווה נקודת חובה בביקור באי פרלין. האי מוקף איים קטנים נוספים ומהווה תחנת מעבר לאיים הסמוכים לו.

האי השלישי בגודלו הוא האי לה-דיג (La Digue) והוא יעד פופולרי לתיירים בזכות הקסם הרב והנוף היוצא מן הכלל. האי קטן מספיק לחצות אותו ברגל, וכלי התחבורה המועדף הוא אופניים. באי תמצאו את אחד החופים המפורסמים והבתוליים בעולם-Anse Source d’Argent המציע נוף קסום של פסלי סלעים. האי הוא גם ביתו של L’Union Estate, מטע קוקוסים הנותן עדות למה שהיה סיישל לפני 200 שנים.

להתאמת חופשה באיי סיישל השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: