טיסות וטיולי ספארי בדרום אפריקה

דרום אפריקה, ממוקמת בקצה הדרומי של יבשת אפריקה. מדינה בעלת היסטוריה חשובה ומשפיעה על כל יבשת אפריקה. מדינה מערבית שעדיין נותרה קסומה ואפריקאית. בדרום אפריקה תוכלו למצוא נופים רבים ומגוונים, תרבות מרתקת, היסטוריה ייחודית, צבעוניות וססגוניות ומגוון עשיר של בעלי- חיים.

נופי דרום אפריקה הם מהמגוונים והקיצוניים ביותר בעולם. החופים הטרופיים באוקיינוס ההודי החם במזרח, ובמערב חופי האוקיינוס האטלנטי הקר, נקודת המפגש המפורסמת בין האוקיינוסים בעיר קייפטאון (קייפ-פוינט), סוואנות מנוקדות בעצי באובב בשמורת קרוגר, והשממה הגדולה של מדבר קלהארי. המערביות של המדינה באה לידי ביטוי באדריכלות קולוניאלית, ערים ועיירות שוקקי חיים, אתרי הנצחה ומוזיאונים מודרניים.

האוכלוסייה הדרום אפריקאית היא עירוב מרתק של תרבויות, אנשים ושבטים. הערים המעורבות במדינה הם סיבה טובה בפני עצמה לבקר במדינה, תפגשו שם את התחכום המודרני של העיר יוהנסבורג, החמימות והלחות של העיר דרבן, ואווירת החוף הצעירה של העיר קייפטאון. הערים מציעות  גם אטרקציות עירוניות רבות, כמו מקומות בילוי, מסעדות ומרכזי קניות מפותחים – הטובים ביבשת האפריקאית.

שמורות הטבע, אתרי התיירות והאטרקציות שיש בדרום אפריקה מביאות יחד עם העירוניות האורבנית שלה את מגוון הפעילויות הרחב שניתן להשיג ביעד אחד. טיול ספארי הוא יעד חובה בביקור בדרום אפריקה, בשמורת פארק קרוגר למשל, תוכלו למצוא מגוון לודג’ים מפנקים ומינים רבים של בעלי חיים המאפיינים את יבשת אפריקה. כמו כן, תוכלו גם לשלב טיול תרבות בדרך היין בקייפטאון, כף התקווה הטובה, וביקור בהר השולחן ודרך הגנים.

נהוג גם לשלב טיול במדינות נוספות באפריקה הדרומית כמו בוצואנה, זמביה וזימבבואה. ביקור חובה הוא במפלי ויקטוריה המרהיבים שבגבול המדינות זמביה וזימבבואה, כמו כן גם שמורת צ’ובה בבוצואנה הוא יעד חובה לביקור כאשר מגיעים לאפריקה הדרומית.

להתאמת טיול בדרום אפריקה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: