חופשות וטיולי ספארי באפריקה

מאז ומעולם הייתה אפריקה מוקד משיכה להרפתקנים, מגלי ארצות, סוחרים, אנשי רוח ותיירים מכל רחבי העולם. ד”ר ליווינגסטון, היה בין ראשוני האירופאים שנסעו לחקור את פלאי היבשת השחורה והיה האדם הלבן הראשון שחזה במראות מופלאים כמו הסרנגטי שבטנזניה, מפלי מורצ’יסון שבאוגנדה ומפלי ויקטוריה שבזמביה. תיאוריו של ליווינגסטון את אפריקה, השילוב בין יופיים המרהיב של איתני הטבע, הג’ונגלים הסבוכים, האגמים השקופים, המפלים והמדבריות רחבות הידיים לבין ההרפתקאות מסמררות השיער בין שבטים רחוקים ותרבויות עתיקות הציתו את דמיונם של רבים במהלך השנים. עד היום, מעל 150 שנה ממסעותיו של ליווינגסטון ביבשת, שמרה אפריקה על המסתורין והאותנטיות, ומציע חוויה כמעט נדירה, שאין דומה לה.

טיסות

הדרכים והטיסות לאפריקה רבות ומגוונות, כאשר מתכננים חופשה באפריקה יש לקחת בחשבון את גודלה של היבשת, המגוון העשיר של החוויות שהיא מציעה, וכן את העלויות שיכולות להשתנות בין יעד ליעד.

חופשות וטיולי ספארי באפריקה

אנו בספארי קומפני מתמחים בתכנון והפקת חופשות וטיולי ספארי לאפריקה בהתאמה אישית. הניסיון וההתמחות שלנו ביבשת, מרקם ההיכרות העמוקה ואהבה לאפריקה, נופיה ואנשיה צובעים את הדרך שלנו לאפריקה בגוונים שאין דומה להם ויוצרים טיולים לאפריקה שהם חוויה של פעם בחיים. אתם מוזמנים לשוטט בין דפי האתר, ללמוד ולגלות עוד על אפריקה, להתרשם מהמקומות השונים, מהחוויות שמחכות לכם. נשמח להזמין אתכם לפגישה אישית, ביחד נפתח מפה ונרקום את המסע האישי שלכם ביבשת השחורה.

להתאמת טיול ביבשת אפריקה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: