5 לילות בטנזניה ו- 4 לילות בזנזיבר- פסח 2018

10 ימים מלאים | 28.3-6.4.2018

טיסה ישירה לטנזניה וחזרה ישירות מזנזיבר

הצטרפו אלינו למסע ספארי מרתק בין שמורות הטבע של טנזניה ולקינוח נופש לחופי האוקיינוס ההודי באי הטרופי זנזיבר. 5 לילות של ספארי מרתק, כולל ביקור בשמורת הסרנגטי, ו-4 לילות נופש באי האקזוטי זנזיבר.

לפרטים נוספים והזמנות:טיול ספארי פרטי-מאורגן

אנחנו בספארי קומפני מאמינים בחוויה האישית, הטיול לאפריקה צריך להיות מאורגן ומתוקתק עד הפרטים הכי קטנים. הטיול לאפריקה מכיל בתוכו לא רק טבע ובעלי חיים, אלא גם חוויות משפחתיות מעצימות, לייפסטייל, מקומות לינה מיוחדים, היכרות עם התרבות המקומית והשבטים, והכי קרוב לטבע שאפשר.

מבנה הטיול והטיסה הישירה מאפשרים טיול ברמה גבוהה ובמחיר אטקרטיבי, רק 5.5 שעות מפרידות ביניכם לבין הטיול שעליו חלמתם כל החיים. מסע ספארי איכותי אל שמורות הטבע היפות של מדינת הספארי העשירה ביותר באפריקה, מגוון בעלי חיים בשפע, סגנונות לינה מיוחדים בלודג’ים או מחנות אוהלים מפנקים, מדריך-נהג מקומי מיומן דובר אנגלית שוטפת, רכבי ספארי 4X4 מפנקים ובטיחותיים ולקינוח נופש בטן גב במלון הכל כלול על חופיו הלבנים של האי הטרופי זנזיבר בלב האוקיינוס ההודי.

מסלול הטיול

בין נופים אינסופיים וחופים עוצרי נשימה שוכנת לה טנזניה. מדינה עם אוצרות טבע והתגלמות יופיה של הבריאה. תכנית הטיול המוצעת מבוססת על 10 ימים מלאים ו- 9 לילות ספארי בשמורות הטבע הפראיות של טנזניה ונופש בחופי התכלת עוצרי הנשימה של זנזיבר. הכל מחכה לכם במרחק טיסת אל-על ישירה של כ-5.5 שעות בלבד.

יום 1 | ת”א-קילימנג’רו-מניארה (TLV-Kilimanjaro-Manyara)

נצא בטיסה ישירה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם הנהגים-מדריכים ונסיעה לספארי בשמורת אגם מניארה – שמורה המגנה על כחצי מאגם מניארה ושוכנת על השטח בין חופי האגם לשבר הסורי אפריקאי הנמצא ממערב. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בחווה.

יום 2 | מניארה-שמורת הסרנגטי (Manyara-Serengeti)

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שמורת הסרנגטי, שמורת הטבע החשובה ביותר באפריקה.  ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 3 | שמורת הסרנגטי (Serengeti)

יום ספארי שלם בשמורת הסרנגטי, הנחשבת לאחת השמורות הגדולות והמיוחדות באפריקה. בה מתרחשת תופעת הנדידה השנתית היבשתית הגדולה בעולם. מיליוני בעלי חיים פרסתנים שונים ביניהם אנטילופות, גנו וזברות הנודדים בעקבות העשב הטרי בשמורת הסרנגטי קיים הריכוז הגדול ביותר של בעלי חיים וטורפים. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 4 | סרנגטי-הנגורונגורו (Serengeti-Ngorongoro)

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו, הר געש קדום שקרס אל תוך עצמו למעלה מ 2.5 מיליון שנים. קריסת הר הגעש יצרה קלדרה, מעין ‘תיבת נוח’ של מגוון בעלי חיים ואזורי נוף שונים ומגוונים המאפיינים את יבשת אפריקה. בתוך המכתש תמצאו בעלי חיים רבים: פילים, אריות, צ’יטות, קרנפים ועדרים רבים של גנו וזברות כל אלו בנוף הסוואנות, יערות, ביצות, אגמי סודה ומים מתוקים. ארוחת ערב ולינה באזור הנגורונגורו.

יום 5 | מכתש הנגורונגורו- אגם אייאסי (Ngorongoro Crater- Ayasi Lake)

לאחר ארוחת בוקר, נסיעה אל אגם אייאסי, לביקור אצל שבטי ההדזבה והדטוגה- שבטי ציידים לקטים וחרשי ברזל. לאחר מכן ניתן לבקר בבית ספר מקומי בעיירה קראטו ובשוק העיירה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 6 | ארושה-זנזיבר (Arusha-Zanzibar)

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה אל העיר ארושה, ומשם בטיסה במטוס קל לאי הטרופי זנזיבר, לקינוח של 4 לילות במלון מפנק הממוקם על חופיו הלבנים של האי האקזוטי- אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. עם הנחיתה בשדה התעופה העברה למלון.

יום 7-9 | זנזיבר (Zanzibar)

ארוחות ולינה במלון החוף- אפשרות לסיורים מגוונים ביערות התבלינים, יערות הגשם, סיורים בסמטאות העקלקלות של העיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, סיור ספארי ים כחול, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס.

יום 10 | זנזיבר-ת”א (Zanzibar-TLV)

בשעות הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסת החזור לישראל.


להזמנות ופרטים נוספים:פסח בטנזניה וזנזיבר – 28.3-6.4.2018

החל מ- 4480$ לאדם בחדר זוגי

הנחות לילדים:

ילד עד גיל 12 כשלישי בחדר ההורים: 550$
ילד בגיל 12-14 כשלישי בחדר ההורים: 300$