4 לילות טנזניה ו- 5 לילות זנזיבר- סוכות 2017

10 ימים מלאים | 5-14.10.2017

טיסה ישירה לטנזניה וחזרה ישירות מזנזיבר

הצטרפו אלינו למסע ספארי מרתק בין שמורות הטבע של טנזניה ולקינוח נופש לחופי האוקיינוס ההודי באי הטרופי זנזיבר. 4 לילות של ספארי מרתק, כולל ביקור בשמורת הסרנגטי, ו-5 לילות נופש באי האקזוטי זנזיבר.

לפרטים נוספים והזמנות:טיול ספארי פרטי-מאורגן

ספארי קומפני, המתמחה בטיולי בוטיק פרטיים לאפריקה מזמינה אתכם ליהנות ממסע ספארי בין שמורות הטבע היפות של טנזניה ולקינוח נופש מפנק במלון כלול בחופי האי הטרופי זנזיבר. במסע זה תזכו ליהנות מחווית ספארי מפנקת, בסגנונות לינה שונים, בלודג’ים  או במחנות אוהלים מפנקים, בשירות אישי, בהתאמה ובתפירה אישית, בהתאם לסגנונכם וטעמכם האישי.

אנחנו בספארי קומפני מאמינים בחוויה האישית, כל משפחה והטיול הפרטי שלה, להשלמת החוויה גם תוכלו ליהנות מהדרכה פרטית של המדריכים-נהגים המקצועיים שלנו, רכבי 4X4 ברמה גבוהה, שירות אישי ומקצועי והתאמת תוכן הטיול בהתאם לטעמכם האישי.

מסלול הטיול

בין נופים אינסופיים וחופים עוצרי נשימה שוכנת לה טנזניה. מדינה עם אוצרות טבע והתגלמות יופיה של הבריאה. תכנית הטיול המוצעת מבוססת על 10 ימים מלאים ו 9- לילות ספארי בשמורות הטבע הפראיות של טנזניה ונופש בחופי התכלת עוצרי הנשימה של זנזיבר. הכל מחכה לכם במרחק טיסת אל-על ישירה של כ-5.5 שעות בלבד.

יום 1 | ת”א-קילימנג’רו-מניארה (TLV-Kilimanjaro-Manyara)

נצא בטיסה ישירה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם הנהגים-מדריכים ונסיעה לספארי בשמורת מניארה- שמורה המגנה על כחצי מאגם מניארה ושוכן על השטח בין חופי האגם לשבר הסורי אפריקאי הנמצא ממערב. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 2 | מניארה-שמורת הסרנגטי (Manyara-Serengeti)

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שמורת הסרנגטי, שמורת הטבע החשובה ביותר באפריקה. בדרך נעבור דרך שמורת הנגורונגורו ונבקר בכפר שבט המסאים החיים בקניה ובצפון טנזניה. סימן ההיכר הבולט שלהם הוא לבושם הבולט והצבעוני בתוך נוף הסוואנות. במהלך הביקור נחשף לאורח החיים המיוחד שלהם, טקס הריקוד הקפיצות המסורתי המלווה במוזיקה ושירים אותנטיים. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 3 | שמורת הסרנגטי (Serengeti)

יום ספארי שלם בשמורת הסרנגטי, הנחשבת לשמורה המרהיבה בעולם. השמורה בה מתרחשת תופעת הנדידה השנתית היבשתית הגדולה בעולם. מיליוני בעלי חיים ביניהם אנטילופות, גנו וזברות. בשמורת הסרנגטי קיים הריכוז הגדול ביותר של בעלי חיים וטורפים. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 4 | סרנגטי-הנגורונגורו (Serengeti-Ngorongoro)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו, לוע הר געש שקרס לתוך עצמו לפני 2.5 מיליון שנה ויצר מעין קלדרה ובית גידול למגוון בעלי חיים השונים של אפריקה. בתוך לוע הר הגעש נסייר במכתש שהוא בית לרבבות בעלי חיים שונים ביניהם: פילים, אריות, ברדלסים, קרנפים ועדרים של זברות וגנו. כל זאת בנופים מגוונים של סוואנות מתמשכות, יערות, ביצות, אגמי סודה ומים מתוקים המייצגים את רוב בתי הגידול המאפיינים את יבשת אפריקה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 5 | ארושה-זנזיבר (Arusha-Zanzibar)

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה אל העיר ארושה, ומשם בטיסת שעה ורבע לזנזיבר, ל-3 לילות במלון הממוקם על חוף האי הציורי והאקזוטי- אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. עם הנחיתה בשדה התעופה העברה למלון.

ימים 6-9 | זנזיבר (Zanzibar)

ארוחות ולינה במלון החוף- אפשרות לסיורים מגוונים היערות התבלינים, יער הגשם, סיור בסמטאות העקלקלות של העיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, סיור ספארי ים כחול, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס.

יום 10 | זנזיבר-ת”א (Zanzibar-TLV)

בשעות הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסת החזור לישראל.


להזמנות ופרטים נוספים:סוכות בטנזניה וזנזיבר- 5-14.10.2017

מחיר: החל מ – 4,325 $ לאדם בחדר זוגי

בהרשמה מוקדמת

הנחות לילדים

ילד עד גיל 12 כשלישי בחדר ההורים: יפורסם בקרוב
ילד בגיל 12-14 כשלישי בחדר ההורים: יפורסם בקרוב