3 לילות ספארי ו- 6 לילות בזנזיבר פסח 2018

10 ימים מלאים | 28.3-6.4.2018

טיסה ישירה לטנזניה וחזרה ישירות מזנזיבר

הצטרפו אלינו לספארי מרתק בין שמורות הטבע היפות של טנזניה ונופש מפנק במלון הכל כלול באי הטרופי זנזיבר. 3 לילות של ספארי בטנזניה באגם מניארה ומכתש הנגורונגורו, ו- 6 לילות של נופש בטן-גב מפנק בזנזיבר.

לפרטים נוספים והזמנות:טיול ספארי פרטי-מאורגן

ספארי קומפני מציעה לכם להצטרף אלינו בטיסה ישירה, 5.5 שעות בלבד, לשדה התעופה קילימנג’רו במדינת הספארי העשירה ביותר באפריקה ולאחר מכן בטיסה פנימית לאי האקזוטי זנזיבר לנופש מפנק בין עצי הקוקוסים, החול הלבן ומי הטורקיז הבוהקים של מי האוקיינוס ההודי. כל זה בקצב שלכם, לפי בחירתכם, לפי העדפותיכם ובשימת לב לפרטים הקטנים.

אנחנו בספארי קומפני מאמינים בחוויה האישית, בתפירת הטיול בהתאם להעדפות האישיות של המטיילים. הטיולים שלנו נתפרים בהתאמה אישית, ההדרכה הפרטית של המדריכים-נהגים המקצועיים שלנו, בג’יפ 4X4. כל אלו מעצימים את חווית הספארי ושמים דגש על לייפסטייל, טבע, בעלי חיים, חווית האירוח וסגנונות הלינה השונים והשירות האישי.


מסלול הטיול

בין נופים אינסופיים וחופים עוצרי נשימה שוכנת לה טנזניה. מדינה עם אוצרות טבע והתגלמות יופיה של הבריאה. תכנית הטיול המוצעת מבוססת על 10 ימים מלאים ו- 9 לילות ספארי בשמורות הטבע הפראיות של טנזניה ונופש בחופי התכלת עוצרי הנשימה של זנזיבר. הכל מחכה לכם במרחק טיסת אל-על ישירה של כ-5.5 שעות בלבד.


יום 1 | ת”א-קילימנג’רו-טרנגירה (TLV-Kilimanjaro-Tarangire)

נצא בטיסה ישירה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם
הנהגים-מדריכים ונצא בנסיעה לספארי בשמורת טרנגירה – סוואנה ענקית המנוקדת
במאות עצי באובב עתיקים, וסוגים שונים של בעלי חיים אופייניים לאיזור. ארוחת ערב
ולינה בלודג’ באיזור השמורה.

יום 2 | מניארה (Lake Manyara National Park)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי בשמורת מניארה – שמורה המגנה על כחצי מאגם
מניארה ועל השטח בין חופי האגם למצוק השבר הסורי אפריקאי השוכן ממערב ארוחת
ערב ולינה בלודג’ בחווה.יום 3 | מכתש הנגורונגורו (Ngorongoro Crater)

יום 3 | שמורת נגורונגורו (Ngorongoro)

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו, בתוך לוע הר געש שקרס אל תוך עצמו לפני 2.5 מיליון שנים, נסייר במכתש שהוא בית לרבבות בעלי חיים שונים.: פילים, אריות, קרנפים, ברדלסים, עדרים של גנו וזברות. כל זאת בנופים מגוונים של סוואנה, יערות, ביצות, אגמי סודה ומים מתוקים המייצגים את רוב בתי הגידול של מזרח אפריקה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 4 | קראטו- ארושה-זנזיבר (Karatu-Manyara-Zanzibar)

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל העיירה ארושה ומשם בטיסה פנימית לזנזיבר, ל-6 לילות במלון הממוקם על חוף האי הציורי- אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי, עם ההגעה העברה למלון.

ימים 5-9 | זנזיבר (Zanzibar)

ארוחות ולינה במלון החוף- אפשרויות לסיורים מגוונים ביערות התבלינים, יער הגשם, סמטאות שווקי העיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס ההודי.

יום 10 | זנזיבר-ת”א (Zanzibar-TLV)

בשעות הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסת החזור לישראל.


להזמנות ופרטים נוספים:חג פסח בטנזניה וזנזיבר – 28.3-6.4.2018

החל מ- 3820$ לאדם בחדר זוגי

הנחות לילדים:

ילד עד גיל 12 כשלישי בחדר ההורים: 550$
ילד בגיל 12-14 כשלישי בחדר ההורים: 300$