אפריקה למתקדמים – משולש ויקטוריה

זמביה – זימבבואה – בוצוואנה

יש לכם גם הזדמנות לבקר באפריקה הדרומית וליהנות ממסע מרתק אל משולש המדינות זמביה-זימבבואה-בוצוואנה, כולל ביקור במפלי ויקטוריה והעיירה הסמוכה ליווינגסטון. מתאים לכל אוהבי הטבע והספארי, בוגרי הספארי הקלאסי. מסע אינטימי ברמת אירוח גבוהה, פעילויות ספארי מגוונות – ספארי הליכה, ספארי דיג וספארי שיט וקנו. מתאים לאותם הרפתקנים הרוצים לגלות את אפריקה, מחדש.

בטיסת אל-על ישירה ליוהנסבורג תצאו למסע הכולל ביקור במשולש ויקטוריה ובמפלים, מהצד של זמביה ומהצד של זימבבואה, ספארי שיט ולינה בדלתת אוקוונגו בבוצוואנה, פאר קולוניאלי בלב ליבה של יבשת אפריקה.

זמביה וזימבבואה חולקות את הגבול של מפלי ויקטוריה, המפלים הרחבים ביותר בעולם ואחד מפלאי עולם. נקודת חובה בביקור באפריקה הדרומית. בטיול תהנו מסיורים בגשר המחבר בין המפלים, סיורים בצד של זמביה הכולל גם פעילויות אקסטרים כמו קפיצת באנג’י, טיסת מייקרולייט והליקופטר. בצד של זמביה תוכלו לחוות את המפלים מנקודת המבט הפנורמית ולהרגיש את עוצמתם ויופיים המרהיב. בבוצוואנה תהנו מספארי שיט וקנו בנהר הצ’ובה ובין פלגי הדלתא (אוקוונגו) היפה והמרשימה של בוצוואנה שם גם תלונו במחנה אוהלים מפנק ביותר של אחת הרשתות היוקרתיות ביותר באפריקה. את הספארי היבשתי תעשו בג’יפ פתוח 4X4 המעצים את הקירבה לטבע ובעלי החיים של אפריקה.

מחיר: החל מ- 4,970 $ לאדם בחדר זוגי

 

לפרטים נוספים והזמנות: