ספארי וטרק עם השימפנזים, טנזניה – סוכות 2017

10 ימים מלאים | 5-14.10.2017

טיסה ישירה לטנזניה

תוכנית טיול המשלבת ספארי בעקבות הנדידה הגדולה ומשם בטיסה לאגם טנגניקה למסע חיפוש אחר השימפנזים.
לגור שלושה ימים על שפת האגם עם בבונים ושימפנזים.
בשמורת גומבה חיים כ-110 שימפנזים בקהילה משפחתית. לעתים ניתן למצוא קבוצות של נקבות וגברים נפרדות ולעתים קבוצות מעורבות. השימפנזים רגילים לנוכחות של בני אדם ולכן ניתן להתקרב אליהם ללא חשש בהתאם להנחיות המדריך המקומי שמכיר מקרוב את השימפנזים ובאופן אישי.

אפריקה שונה ממה שהכרתם.
הלינה על שפת האגם במחנה אוהלים אינטימי ונוח, שחייה במי האגם הצלולים של אגם טנגניקה, שנורקלינג ודיג. להרפתקנים כדאי לצאת לספארי הליכה למפלים הנסתרים ביער הגשם ולשוט לכפר השכן.

זו הזדמנות מיוחדת לבוגרי הספארי הקלאסי, לאוהבי הטבע הסקרנים לשוב ולהתאהב מחדש באפריקה.טיול ספארי פרטי-מאורגן

אנחנו בספארי קומפני מאמינים בחוויה האישית, הטיול לאפריקה צריך להיות מאורגן עד הפרטים האחרונים. הטיול לאפריקה מכיל בתוכו לא רק טבע ובעלי חיים, אלא גם חוויות משפחתיות מעצימות, לייפסטייל, מקומות לינה מיוחדים, היכרות עם התרבות המקומית והשבטים, והכי קרוב לטבע שאפשר.

מבנה הטיול והטיסה הישירה מאפשרים טיול ברמה גבוהה ובמחיר אטקרטיבי, רק 5.5 שעות מפרידות ביניכם לבין הטיול שעליו חלמתם כל החיים. מסע ספארי איכותי אל שמורות הטבע היפות של מדינת הספארי העשירה ביותר באפריקה, מגוון בעלי חיים בשפע, סגנונות לינה מיוחדים בלודג’ים או מחנות אוהלים מפנקים, מדריך-נהג מקומי מיומן דובר אנגלית שוטפת, רכבי ספארי 4X4 מפנקים ובטיחותיים ולקינוח נופש בטן גב במלון הכל כלול על חופיו הלבנים של האי הטרופי זנזיבר בלב האוקיינוס ההודי.

להזמנות ופרטים נוספים:סוכות בטנזניה וזנזיבר – 5-14.10.2017

מחיר: 4,590 $ לאדם בחדר זוגי

הנחות לילדים