ספארי שיט ומפלי ויקטוריה

קולות של משק כנפי הציפורים בהרמוניה עם קול שאגת האריות ותרועת הפילים, שקשוק המים לאור השקיעות האדומות על שפת נהר צ’ובה, לאור שקיעה ועדרי פילים הבאים לשתות ממי נהר הצ’ובה. מסע פרטי מרתק משולב בביקור במפלי ויקטוריה המפעימים וטעימות יין בעיר התוססת קייפטאון.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו למסע ומסקרן אל אפריקה הדרומית, מסע כמו שלא ידעתם שאפשר. טיול ספארי מיוחד ל- 8 לילות המשלבים ביקור בעיר התוססת קייפטאון וסיור טעימות בדרך היין, ביקור במפלי ויקטוריה המרהיבים ולינה בקרבת המפלים, ולקינוח ספארי שיט על נהר הצ’ובה בבוצואנה וטעימה מהתרבות בביקור בכפר מקומי בנמיביה השוכנת על גדת הנהר.

מפלי ויקטוריה, מהמפלים הרחבים והמרשימים ביותר בעולם, מהווים את הגבול בין המדינות זמביה וזימבבואה. בטיול ספארי הרפתקני זה תוכלו ליהנות מטיול בצד של זימבבואה, הלוא הוא הצד הפנורמי שמראה את נקודת המבט הרחבה של המפלים במלואם. כמו כן, תוכלו ליהנות מסיור בגשר המחבר בין המדינות ובפעילויות ספארי שיט בקרבת המפלים.

הצטרפו אלינו ל- 8 לילות של מסע ספארי מרתק אל תוך 4 מדינות החולקות גבולות באפריקה הדרומית. מסע המשלב פינוק והרפתקה, שילוב של טבע ועיר. מקומות לינה בסגנון קולוניאלי, תרבות אירוח בריטי אפריקאי, יין משובח, חיי לילה וקולינריה בעיר הססגונית קייפטאון משולב בספארי אקטיבי בנוחות ופינוק מקסימלי בלב ליבה של יבשת אפריקה, מפלי ויקטוריה ונהר הזמבזי.

להזמנות ופרטים נוספים: החל מ: 5,650 $ לאדם בחדר זוגי