ספארי קמפינג בזמביה

מסע ספארי למפלי ויקטוריה ולפארק דרום לואנגווה

שמונה ימים של חווית ספארי ייחודית במינה למפלי ויקטוריה, ליווינגסטון בירת התיירות של זמביה ולפארק דרום לואנגווה, בין אזורי השימור היפים בזמביה אם לא באפריקה כולה.

ההצעה כוללת 4 לילות ספארי בפארק דרום לואנגווה הידוע באוכלוסיית הלאופרדים הגדולה המתגוררת בו לצד מינים רבים של יונקים ובעלי כנף. פארק מצפה לכם חווית ספארי מסעירה ברכבי 4X4 פתוחים לעומק השמורה וספארי הליכה במלווים במדריכי ספארי מיומנים. הלינה לאורך הספארי היא במחנות קמפינג תחת שמי אפריקה העגולים ומליון כוכבים.

לסיום מושלם, וגולת הכותרת של הטיול, 3 לילות במפלי ויקטוריה. מפלי ויקטוריה ובשמם המקומי מוסי אואה טוניה – “העשן הרועם” ממוקמים בנהר זמבזי, על הגבול בין זמביה לזימבבואה. רוחבם של המפלים 1.7 ק”מ וגובהם 108 מטרים. המפלים מהווים אחד מאתרי התיירות העיקריים של אפריקה הדרומית, הם מוכרזים כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו המשותף לשתי המדינות. בפארק מחכה לכם סיור רגלי למפלים וספארי שייט בנהר. הרפתקנים שבניכם יוכלו לשלב גם טיסת הליקופטר מעל המפלים ושחייה בבריכת השטן, שבקצה המפל. הלינה לאורך הספארי בלודג’ מקסים בפארק מוסי אואה טוניה הצופה לנהר המרמבה. על המרחק בין השמורות נגשר ע”י טיסות פנימיות בתוך זמביה.

ספארי קמפינג בזמביה: 8 ימים החל מ- 4,490 $ לאדם.