ספארי קיץ בטנזניה וזנזיבר

בקיץ הקרוב אתם בספארי בטנזניה

בחודשי הקיץ הקרובים אתם מוזמנים להגשים את החלום וליהנות מטיול ספארי בטנזניה ונופש בזנזיבר, בטיסה בינלאומית ישירה ל- 7 לילות במגוון תאריכים לבחירתכם. הצטרפו אלינו למסע ספארי מרתק בג’יפים 4X4 המשלב נופים ושמורות טבע מהיפות ביותר ביבשת אפריקה ונופש בטן-גב על אחד מחופיו הלבנים והיפים של האי הטרופי זנזיבר.

לפרטים נוספים והזמנות:טיול ספארי פרטי-מאורגן

 אנחנו בספארי קומפני מתמחים בטיולים פרטיים לאפריקה. אנחנו מאמינים בחוויה האישית של המטיילים, בטיול פרטי מאורגן, עד הפרטים הקטנים, בקצב שלכם, לפי טעמכם והעדפותיכם. תוכלו לשלב בין הפינוק לבין מקומות לינה אותנטיים, בין אוהלי יוקרה לבין לודג’ים כפריים. אנחנו נתאים לכם את תוכן הטיול שיתאים לכם ולמשפחתכם בצורה המדויקת ביותר. כל מה שנותר לכם הוא לארוז את המזוודה ולהתחיל להתרגש.

מסלול הטיול

בטנזניה תבקרו בשמורות הטבע החשובות והיפות ביותר במדינה, ביניהם, שמורת אגם מניארה, שמורת טרנגירה, מכתש הנגורונגורו המכונה גם “הפלא השמיני של הבריאה” ואם כל השמורות – שמורת הסרנגטי, בה מתרחשת נדידת הפרסתנים היבשתית הגדולה בעולם. בזנזיבר תהנו מפנק מנופש במלון 5 כוכבים על בסיס אירוח הכל כלול. זנזיבר הוא אי טרופי קטן השייך לטנזניה הממוקם כשעה ורבע טיסה מהעיר ארושה.

לפרטים נוספים והזמנות:קיץ בטנזניה וזנזיבר

מחיר: החל מ- 3,860 $ לאדם

הנחות לילדים