ספארי המלטות בטנזניה ונופש בזנזיבר

עונת ההמלטות בסרנגטי בין החודשים פברואר-מרץ

8 לילות של מסע ספארי מרתק אל לב שמורת הסרנגטי, שיא עונת ההמלטות של עדרי הגנו והזברות. כבר בתחילת חודש פברואר מגיעה הנדידה הגדולה ואלפי של הגנו והזברות אל מישורי דרום הסרנגטי. מחזה נדיר וחד פעמי, בו ניתן לחוש את המחזוריות והמעגליות של הנדידה היבשתית הגדולה בעולם. מעל 3 מיליון פריטים נודדים בעקבות העשב הטרי והמשקעים בצורה מעגלית.

ההצעה כוללת גם ספארי בשמורות טבע נוספות בטנזניה, ולקינוח גם נופש מפנק במלון הכל כלול על חופיו הקסומים והלבנים של האי הטרופי זנזיבר. מבנה החופשה ואורכה המדויק מאפשר לכם ליהנות מכל מה שיש לטנזניה וזנזיבר להציע. מתחילים בספארי קצר בשמורת אגם מניארה, לאחר מכן ישירות ניסע לסרנגטי לתפוס את ההמלטות. לאחר מכן נבקר גם במכתש הנגורונגורו, הפלא השמיני של הבריאה. נבקר גם בשבטי ההדזבה והדטוגה- ציידים לקטים החיים בקרבת אגם אייסי.

לאחר 5 לילות ספארי, נטוס במטוס קל כשעה ורבע לאי הטרופי זנזיבר. בזנזיבר תהנו ממלון מפנק ברמת אירוח הכל כלול, חופים יפים ולבנים, מי אוקיינוס הודי חמימים ומגוון פעילויות ואטרקציות לבחירתכם האישית. סטון-טאון היא עיר הבירה של זנזיבר, שם תוכלו לטייל בין הסמטאות העקלקלות. זנזיבר מכונה גם אי התבלינים, תוכלו ליהנות מסיור באחת מחוות התבלינים של זנזיבר. כמו כן, ניתן ליהנות מפעילות ספארי ים כחול ושנורקלינג.

לפרטים נוספים:החל מ- 3,600 $ לאדם בחדר זוגי