מרתון קילימנג’רו וספארי קמפינג

הצטרפו אלינו לספארי אקטיב הכולל השתתפות במרתון קילימנג’רו וטיול ספארי בסימן קמפינג

בין התאריכים 26/2-6/3/2017

חבילה המתאימה להרפתקנים ואוהבי הספורט המעוניינים לחוות את ריצת המרתון מזווית חדשה ומאתגרת אף יותר הכוללת ריצת מרתון מלא (42.2 ק”מ) למרגלות הר הקילימנג’רו וטיול ספארי מפנק בשמורות הטבע היפות והמרשימות של טנזניה.

מרתון קילימנג’רו מתקיים מידי שנה, זו השנה ה-13 ברציפות בעיירה מושי (Moshi) הסמוכה להר הקילימנג’רו, ההר הגבוה ביותר באפריקה המתנשא לגובה של 5,895 מטרים. המסלול מתחיל בעיירה וממשיך לנופיה השונים של טנזניה בקרבת ההר, חוות קפה, כפרים מקומיים, סוואנות, יערות גשם ועוד. החבילה כוללת ריצת מרתון באורך מלא (42.2 ק”מ) ומסלולים נוספים, הקצר יותר (10 ק”מ) והמסלול המקוצר (5 ק”מ), 3 לילות לינה בעיירה מושי, פנסיון מלא, חולצת מרתון למשתתפים וחבילת מרתון למשתתפים הכוללת משקאות, חטיפים ועיסוי.

לאחר מכן תפגשו את המדריך-נהג המקומי שלכם שיגשים לכם את החלום וייקח אתכם לטיול ספארי בשמורות הטבע היפות של טנזניה. תבקרו באגם מניארה- שמורת טבע המגנה על חצי מאגם מניארה כשבתוכה עובר השבר הסורי אפריקאי, מכתש הנגורונגורו- המכונה גם הפלא השמיני של הבריאה, הר געש שקרס לתוך עצמו ויצר מעין תיבת נוח ובה ריכוז כל בעלי החיים המאפיינים את אפריקה ושמורת הסרנגטי- אם כל השמורות של אפריקה- השמורה בה מתרחשת תופעת נדידת הפרסתנים היבשתית הגדולה ביותר בעולם.

את טיול הספארי תחוו הכי קרוב לטבע, הלינה תהיה באוהלים בלב בשמורות הטבע השונות. חוויה המתאימה לאותם הרפתקנים שגם בוחרים לרוץ את המרתון וגם רוצים לחוות את אפריקה מהמקום הכי קרוב לחיק הטבע ולבעלי החיים.

מחיר: 4,800 $ לאדם

להזמנות ופרטים נוספים: