איש הברזל – מרתון קילימנג’רו וטיפוס על ההר

הצטרפו אלינו לספארי אקטיב הכולל השתתפות במרתון קילימנג’רו וטיפוס על הפיסגה הגבוהה באפריקה

בין התאריכים 26/2-6/3/2017

חבילה המתאימה לאותם הרפתקנים, חובבי הריצה והמרתון שתמיד חלמו להגשים את החלום ולרוץ בין הנופים היפים ובתוך הטבע האדיר של טנזניה למרגלות הר הקילימנג’, ההר הגבוה ביותר באפריקה. כמו כן, חבילה זו גם משלבת לאחר הריצה טיפוס מאתגר על הר הקילימנג’רו- הגשמת חלום לאוהבי ספארי אקטיב.

המרתון מתקיים בין התאריכים 26-29 לפברואר 2016 וכולל את המסלול המלא (42.2 ק”מ), המסלול הקצר (10 ק”מ) והמסלול המקוצר (5 ק”מ בלבד). המרתון מתקיים מידי שנה, זו השנה ה-13 ברציפות. את המסלול מתחילים בעיירה מושי (Moshi) הסמוכה להר, ממנה גם יוצאים לטיפוסים השונים. החבילה כוללת 3 לילות לינה במושי וכרטיס כניסה למרתון המלא (42.2), פנסיון מלא, חולצת מרתון למשתתפים וחבילת מרתון למשתתפים הכוללת משקאות, חטיפים ועיסוי.

לאחר מכן תוכלו לצאת ישירות מהעיירה מושי לטיפוס על הר הקילימנג’רו המתנשא לגובה של 5,895 מטרים במסלול מרנגו (Marangu) הנקרא גם מסלול “קוקה-קולה”. הטיפוס יארך 5 לילות ויכלול גם לילה נוסף להתאקלמות לגובה. לילה נוסף לאחר הטיפוס בעיירה מושי. החבילה כוללת את כל עלויות הטיפוס כולל כניסה להר, סבלים (פורטרים), מדריך, לינה על ההר בבקתות, 3 ארוחות ביום והעברות.

מחיר: 5,755 $ לאדם

להזמנות ופרטים נוספים: